رفتن به محتوای اصلی

خبرها

قابل توجه دانشجویانی که در ترم بهمن پروژه برداشته اند و زمان دفاع پروژه های ترم بهمن همچنین نکاتی راجع به دانشجویانی که در ترم تابستان پروژه دارند

سه‌شنبه، ۲۵ مرداد ۰۱

دانشجویانی که در ترم بهمن درس پروژه داشته‌‌اند، لازم است تا قبل از تاریخ 5 شهریور به اساتید راهنما مراجعه و با ارائه پروژه و مستندات پایان‌نامه، پروژه خود را به تائید استاد راهنما برسانند. اساتید محترم راهنما 5 شهریور فهرست دانشجویانی که مجاز به دفاع می‌باشند را به کمیته پروژه اعلام می‌نمایند. برای این دسته از دانشجویان، استاد دفاع، مشخص شده و اطلاع رسانی می‌گردد. دانشجویان، در صبح روز 7 شهریور مستندات پروژه را برای استاد دفاع ارسال می‌کنند، جلسه دفاع حضوری در روز 8 شهریور برگزار می‌گردد. در روز دفاع، فراروند ارائه، با پوستر یا پاورپوینت شروع و با اجرا عملی پروژه ادامه می‌یابد. دانشجویان پروژه خود را به‌صورت تئوری و عملی برای استاد راهنما توضیح می‌دهند و به سوالات ایشان پاسخ و تغییرات مد نظر استاد دفاع را در پروژه اعمال می‌نمایند. 

آخرین زمان دفاع دانشجویانی که در ترم تابستان پروژه دارند هفته اول یا دوم ترم مهر خواهد بود. در آگهی‌های بعدی زمان دقیق اعلام می‌گردد. تا قبل از این تاریخ (شروع ترم مهر) این دسته از دانشجویان می‌توانند با مراجعه به استاد راهنما و اخد تائید اتمام پروژه، پروژه خود را به‌صورت شخصی و با حضور استاد دفاع، دفاع نمایند. تائید اتمام کار دانشجو و امادگی برای دفاع، توسط استاد راهنما به کمیته پروژه اعلام می‌گردد و کمیته پروژه استاد دفاع را مشخص و جلسه دفاع به صورت شخصی برگزار می‌گردد.